Menu

Jarmark Bożonarodzeniowy Wrocław

22 listopada 2016 - wycieczki jednodniowe
Jarmark Bożonarodzeniowy Wrocław

Jarmark Bożonarodzeniowy Wrocław

Kiedy wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Warto poczuć ten specyficzny, świąteczny klimat i wybrać się na Jarmark Bożonarodzeniowy Wrocław. Można jechać na wyjątkowe jarmarki do Berlina, Drezna czy Pragi, to na pewno ogromna atrakcja. Jednak coraz więcej dużych miast w Polsce, oferuje bogate w liczne atrakcje jarmarki świąteczne. Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu jest dobrym pomysłem na wybranie się na niego wraz z rodziną.

Szczególnie z dziećmi, które będą zachwycone świąteczną atmosferą. Świetnie jest też połączyć przyjemne z pożytecznym i wybrać się w okresie bożonarodzeniowym na wycieczkę szkolną z uczniami do Wrocławia. Oprócz tego, że zwiedzą piękne miasto, to jeszcze będą mieli okazje skorzystać z bogatej oferty jaką serwuje nam organizator Jarmarku Bożonarodzeniowego. Jeśli już teraz chcecie poczuć magię świąt, planujcie wycieczkę na wrocławski Rynek. Od 18 listopada do 22 grudnia zmienia się on nie do poznania. Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu szczególnie wyjątkowo wygląda po zmierzchu. Warto także przeznaczyć na pobyt na wrocławskim rynku wystarczającą ilość czasu. Tak, by móc skorzystać z wszelkich atrakcji, jakie oferuje tutejszy Jarmark Bożonarodzeniowy.

Jarmark Bożonarodzeniowy Wrocław

Jarmark Bożonarodzeniowy Wrocław

Jarmarkowe atrakcje

Wchodząc na Jarmark Bożonarodzeniowy od strony Świdnickiej, przejdziemy przez bramę Jarmarku, która to wprowadza wszystkich gości w magicznie świąteczny klimat. Dzieci jak zwykle uradowane będą Bajkowym Laskiem. Można w nim oprócz oglądania i słuchania niezwykłych bajek zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w Śnieżnej Kuli. Dorośli też znajdą na Jarmarku coś dla siebie. Można bowiem smakować pysznych potraw, cieszyć się ciepłem i smakiem świątecznego, aromatycznego grzańca, podjadać bożonarodzeniowe pierniki, ale to nie koniec.

Strefa Gastronomiczna Jarmarku to prawdziwa uczta dla podniebienia, pełna pysznej, nie tylko polskiej, kuchni. Jarmark Bożonarodzeniowy jest również miejscem, w którym możemy zakupić wyjątkowe podarki dla naszych bliskich. Przed świętami Wrocław zaprasza wszystkich, dużych i małych by spędzić magiczne chwile w świątecznym klimacie na corocznym Jarmarku Bożonarodzeniowym. Naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać tylko tu przyjechać i zobaczyć wszystko na własne oczy!